2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Dolnośląskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Wrocław
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Śródmieście
Dodane 09 kwietnia 2024

Praca dla stylistek paznokci w okolicach placu Grunwaldzkiego

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasz salon to miejsce tworzone z pasją i zaangażowaniem, dlatego też szukamy osób kreatywnych, uśmiechniętych. Jeśli jesteś osobą otwartą, lubisz pracę w zespole, a dodatkowo cechuje Cię wysoka kultura osobista - czekamy właśnie na Ciebie!

oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i zaangażowania (podstawa + premia)

  • umowę zlecenie na okres próbny, potem umowę o pracę

  • miłą i bezstresową atmosferę

  • elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb

  • pracę w młodym, zgranym zespole, w renomowanym salonie z bazą klientek

  • ciągły rozwój, możliwość doszkalania, udział w targach branżowych

wymagamy:

  • doświadczenia w pracy salonowej

  • umiejętności nawiązywania kontaktu z klientem

  • wysokiej kultury osobistej i higieny pracy

  • zaangażowania, chęci rozwoju i punktualności

  • warunkiem koniecznym jest znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym

zakres obowiązków:

  • manicure hybrydowy, żelowy, przedłużanie paznokci

  • umiejętność wykonywania podstawowych zdobień oraz frencha

  • dbanie o czystość w miejscu pracy

  • sprzedaż profesjonalnych kosmetyków

  • obsługa portali społecznościowych

  • pedicure będzie dodatkowym autem, lecz nie jest koniecznością

Szukamy osób do pracy w pełnym wymiarze godzin lub w pojedyncze dni.

Nasz salon znajduje się w super okolicy. Dotrzeć do nas można tramwajami linii 1, 2, 4, 10 (przystanek Biskupin) oraz autobusami linii 145 (przystanek Monte Cassino) i 146 (przystanek Bacciarellego)

Aplikuj! może to właśnie na Ciebie czekamy!

poznaj nas bliżej przez Instagram:

manifaktura_wro

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 910595454