2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Poznań
  7. Księgowość - Rataje
Dodane 03 kwietnia 2024

Praca dla studenta w dziale księgowości/Umowa zlecenie

Wynagrodzenie

27,70 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Dzień dobry,

małe biuro rachunkowe poszukuje studentów kierunku Finanse i Rachunkowość do pracy w dziale księgowości.

Zakres obowiązków:

  • archiwizacja dokumentacji księgowej i płacowej,

  • ewidencja dokumentów w systemie księgowym,

  • przypisywanie dokumentów do kategorii księgowych,

  • rozliczanie kont rozrachunkowych z klientami,

  • Prowadzenie KPiR (księgowość uproszczona),

Wymagania:

  • status studenta kierunku Finanse i Rachunkowość lub kierunków pokrewnych,

  • zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,

  • chęć nauki i przyswajania nowej wiedzy,

  • mile widziane doświadczenie w dziale księgowości oraz znajomość programu Rewizor GT/Rachmistrz GT (dodatkowy atut),

Oferujemy:

  • naukę zawodu księgowego w ramach księgowości uproszczonej, jak i prowadzeniu pełnej księgowości,

  • elastyczny czas pracy (ok. 60-70 h w miesiącu w zależności od potrzeb w danym okresie rozliczeniowym)

  • wynagrodzenie 28 zł brutto/h.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych oraz krótkiego listu motywacyjnego na adres email: kadry(et)pbrstaciwa.pl

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 909165820