2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Lubelskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Zamość
Dodane 15 maja 2024

Praca dla manicurzystki

Wynagrodzenie

4 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zamość

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Salon kosmetologii i masażu BelViso poszukuje do współpracy osobę na stanowisko:

MANICURZYSTKA

Jeśli branża beauty to twoja pasja, chętnie Cię poznamy

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie zabiegów manicure, pedicure (hybryda, żel, przedłużanie paznokci)

  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

  • polecanie i sprzedaż usług

  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt, dbałość o urządzenia oraz salon

Oczekujemy:

  • Wykształcenia kierunkowego KOSMETOLOG / KOSMETYCZKA

  • Podstawowej wiedzy kosmetologicznej

  • Umiejętności wykonywania manicure oraz pedicure hybrydowego

  • Umiejętność wykonywania stylizacji żelowych z przedłużaniem paznokci

  • Umiejętności pracy z frezarką

  • Chęci do pracy i podnoszenia swoich kompetencji

  • Wysokiej kultury osobistej i łatwości w budowaniu relacji z ludźmi

  • Odpowiedzialności, kreatywności i dobrej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: podstawa + premia

  • Możliwość wielokierunkowego rozwoju, podnoszenia kwalifikacji

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Miłą atmosferę pracy

  • Elastyczne godziny pracy

Oferta pracy obowiązuje na pełny etat lub pół etatu.

Prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz listu motywacyjnego.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 918563506