2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Podlaskie
  5. Prace magazynowe - Białystok
  6. Prace magazynowe - Młodych
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca dla magazyniera-kierowcy czeka

Lokalizacja

Białystok, Młodych

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do pracy w magazynie (w hurtowni leków weterynaryjnych), która w razie potrzeby pojedzie w trasę by dostarczyć towar do klientów

Obowiązki i zadania:

Główne zadania to :

  • kompletowanie zamówień, wydawanie towarów

  • przyjmowanie dostaw towarów na magazyn

Dodatkowo:

  • dostarczanie dostaw klientom terenowym lub klientom na terenie miasta Białegostoku (zależnie od potrzeb)

Wymagania:

  • dokładność,odpowiedzialność,zaangażowanie w to co się robi

  • umiejętność pracy w zespole, kultura osobista

  • szybkie uczenie się nowych rzeczy,

  • prawo jazdy kat.B

  • chęć do pracy i optymizm

Doświadczenie choć nie jest wymagane - jest bardzo mile widziane.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz.7,00-15,00 lub 8-16

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Młodych
ID: 699670616