2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Białołęka
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca dla magazyniera

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Nickal sp. z o.o., lider w dystrybucji produktów spożywczych, poszukuje doświadczonych magazynierów do pracy w magazynie zlokalizowanym w Warszawie ul. Marywilska 26.

Zakres obowiązków:

  • Kompletacja zamówień,

  • Załadunek i rozładunek towarów,

  • Utrzymanie porządku na magazynie.

Wymagania:

  • Aktualne badania sanepidowskie,

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych,

  • Gotowość do pracy w temperaturze 2-3°C,

  • Sumienność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży,

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Sposób aplikacji: Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX .

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoje umiejętności w profesjonalnym środowisku!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 911903377