2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Gliwice
  6. Prace magazynowe - Bojków
Dodane 09 kwietnia 2024

Praca dla Magazynier/Pakowacz - idealna dla studentów

Lokalizacja

Gliwice, Bojków

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy rozpoznawalną firmą, wyspecjalizowaną w sprzedaży produktów dla potrzeb aranżacji i dekoracji wnętrz. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier / pakowacz (praca fizyczna) - idealna dla studentów, elastyczne godziny pracy dostosowane do grafiku zajęć na studiach

Miejsce pracy: Przyszowice (okolice C.H. Europa Centralna, węzeł autostradowy A1/A4)

Twoje obowiązki:

– Pakowanie produktów

– Realizacja zgodnie ze zleceniem wydań towarów dla Klienta zewnętrznego

– Dbałość o powierzony towar

– Dbałość o właściwe oznaczenie towaru do wysyłki

– Pomoc w załadunku i rozładunku przesyłek kurierskich, paczek i palet

– Układanie, rozkładanie towaru na magazynie

– Kontakt z innymi działami w firmie

Nasze oczekiwania:

– Status studenta

– Sprawność fizyczna

– Gotowość do podjęcia pracy od pon. do pt. (godziny pracy do uzgodnienia)

– Komunikatywność, wysoka kultura osobista

– Dobra organizacja pracy

– Systematyczność

Mile widziane:

– Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

– Współpracę w ramach umowy zlecenia

– Unikatową kulturę i atmosferę pracy wśród młodych ludzi z pasją

– Możliwość podjęcia stałej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o umieszczenie formuły w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Bojków
ID: 616558315