2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Swarzędz
Dodane 05 maja 2024

Praca dla Logopedy w Przedszkolu

Wynagrodzenie

60 - 70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Swarzędz

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedszkole Specjalne AHOJ w Swarzędzu zatrudni logopedę. Praca z dziećmi w spektrum autyzmu. Przedszkole Specjalne AHOJ to nowoczesna placówka, która stawia na rozwój pracownika. Umożliwiamy pracę na specjalistycznych pomocach terapeutycznych.

Wymagania:

wyższe wykształcenie kierunkowe

Zakres obowiązków:

1. Prowadzenie zajęć w ramach indywidualnej terapii logopedycznej. 2. Raz na półrocze udział w indywidualnych spotkaniach z rodzicami. 3. Prowadzenie bieżącej dokumentacji terapeutycznej. 4. Udział w szkoleniach wewnętrznych.

Oferujemy:

1. Elastyczny grafik pracy (można dopasować go do pracy w podstawowym miejscu pracy).2. Możliwość zwiększenia wymiaru etatu (w ogłoszeniu wskazaliśmy minimalną liczbę godzin). 3. Możliwość dodatkowej pracy w ramach WWRD w godzinach popołudniowych (dla dzieci spoza placówki). 4. Pracę w zespole specjalistów. 5. Wyjazdy szkoleniowo-integracyjne. 6. Atrakcyjne wynagrodzenie

Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne): CV

Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać za pomocą portalu.

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 916210950