2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Biała Podlaska
Dodane 24 maja 2024

Praca dla Księgowa/y

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy wiodącym dostawcą zabudów kontenerowych dla europejskiego przemysłu samochodów użytkowych. Wysoka jakość oferowanych przez nas produktów czyni nas uznanym partnerem na rynku. W naszej średniej co do wielkości niemieckiej grupie zatrudnionych jest 600 pracowników.

Do naszego przedsiębiorstwa produkcyjnego w Białej Podlaskiej poszukujemy wykwalifikowanego kandydata na stanowisko:

K S I Ę G O W A / K S I Ę G O W Y

Zakres obowiązków:

·         księgowanie dokumentów sprzedaży, zakupu kosztowego i towarowego

·         prowadzenie ewidencji środków trwałych

·         księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów

·         księgowanie wyciągów bankowych

·         okresowa analiza poprawności zapisów na kontach

·         rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

·         obsługa rozrachunków handlowych, uzgodnienia kont z księgą główną, potwierdzenia sald

·         sporządzanie obowiązkowych sprawozdań zewnętrznych (m.in. GUS)

·         udział w przygotowywaniu danych do rocznych sprawozdań finansowych

·         współpraca z innymi działami w firmie i audytorem

·         wspomaganie głównego księgowego w czynnościach i zadaniach realizowanych przez dział finansowo-księgowy

Wymagania:

·         wykształcenie kierunkowe (mile widziane: ekonomia, rachunkowość, finanse)

·         Min. 3-letnie doświadczenie w księgowości spółek w ramach pełnej księgowości.

·         Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych.

·         Znajomość praktyczna pakietu MS Office oraz programów księgowych klasy ERP

·         Umiejętność organizowania pracy własnej.

·         Umiejętność analitycznego myślenia i samodzielnego poszukiwania rozwiązań.

·         Umiejętność pracy w zespole i wspierania członków zespołu.

·         Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem pracy, proszę o CV. W CV proszę zawrzeć zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez

AluTeam Polska Sp. z o.o.

ul. Brzeska 79

21-500 Biała Podlaska Dział Kadr

fax 83 342 12 03

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 920579446