2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Lubelskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Zamość
Dodane 27 maja 2024

Praca dla kosmetyczki (dermokonsultantki)

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zamość

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Opis

Kosmetyczka (dermokonsultantka) z doświadczeniem

Poszukujemy doświadczonej i zaangażowanej osoby do pracy jako kosmetyczka(dermokonsultantka) w naszym studio treningowym. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie zabiegów kosmetycznych, aby zapewnić naszym pacjentom najwyższy poziom opieki i obsługi.

Wymagania:

Wykształcenie kosmetyczne

Doświadczenia w pracy jako kosmetyczka(dermokonsultantka)

Umiejętność wykonywania szeregu zabiegów kosmetycznych, w tym endermologii

Znajomość metod badania skóry i umiejętność diagnozowania problemów skórnych

Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne

Pasja i zaangażowanie w pracę, chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności

Obowiązki:

Wykonywanie zabiegów endermologii i innych zabiegów kosmetycznych zgodnie z wysokimi standardami naszego studia

Przeprowadzanie badań skóry i diagnozowanie problemów skórnych u pacjentów

Zapewnienie pacjentom najwyższej jakości opieki i obsługi

Przestrzeganie wymogów higienicznych i sanitarnych podczas wykonywania zabiegów

Utrzymywanie i dbanie o sprzęt i urządzenia kosmetyczne

Współpraca z zespołem naszego studia w celu zapewnienia doskonałej jakości usług dla pacjentów

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku

Ciągły rozwój i szkolenia zawodowe

Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

Jeśli spełniasz nasze wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym.

Lokalizacja

Zamość,

Lubelskie

Lubelskie, Zamość
ID: 848333308