2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Kujawsko-pomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Toruń
Dodane 06 maja 2024

Zatrudnię kosmetyczkę / stylistkę paznokci

Wynagrodzenie

3 100 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z ciągłym rozwojem naszego gabinetu poszukujemy kosmetyczki/manicurzystki w pełnym wymiarze godzin. Wynagrodzenie to stała podstawa plus premia.

Zakres obowiązków:

* zabiegi z zakresu pielęgnacji dłoni i stóp

* obsługa specjalistycznej aparatury kosmetologicznej

* wykonywanie zabiegów podstawowej kosmetyki pielęgnacyjnej

* dbanie o czystość gabinetu

* aktywna praca i kontakt z klientem

* Sprzedaż kosmetyków i doradztwo w zakresie ich właściwego doboru

Od kandydatek oczekujemy:

* doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

* ukończonej szkoły o profilu kierunkowym

* gotowość do wszechstronnego świadczenia usług

* kreatywności i umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji

* przyjaznego nastawienia do zespołu i klienta

OFERUJEMY :

* prace w gabinecie w przyjaznej atmosferze

* możliwość rozwoju zawodowego

* satysfakcjonujące wynagrodzenie podstawa + prowizja

* umowę o prace

Prosimy o przesłanie CV oraz kilku zdjęć stylizacji na adres mailowy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 651079230