2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Pomorskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Chojnice
Dodane 07 maja 2024

Praca dla KOSMETOLOGA od zaraz w klinice EstiCliniq Chojnice

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chojnice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ESTICLINIQ Klinika Kosmetologii & Trychologii w Chojnicach zatrudni Kosmetologa.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zabiegów kosmetologicznych z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, masaży relaksacyjnych, manicure/pedicure.

  • Doradzanie klientom przy wyborze pielęgnacji domowej,

  • Prowadzenie dokumentacji klientów, sporadyczna obsługa recepcji

  • Nawiązywanie i dbanie o relacje z klientami,

  • Stałe poszerzanie wiedzy i podnoszenie kompetencji zawodowych

  • Przeprowadzenie konsultacji kosmetologicznych,

  • Dopasowywanie zabiegów do potrzeb klienta,

  • Dbanie o estetyczny wygląd gabinetu i kliniki.

Oferujemy pracę w prestiżowym miejscu, ze wspaniałą atmosferą i stabilnym zatrudnieniem. Pogodny, serdeczny, profesjonalny zespół z ogromnym potencjałem do rozwoju również dla nowych kandydatów.

System wynagrodzenia dopasowany jest do oczekiwań i możliwości każdego pracownika, z uwzględnieniem wielu dodatkowych benefitów.

Osoby aplikujące powinny posiadać:

- wykształcenie wyższe kosmetologiczne,

- solidne przygotowanie teoretyczne,

- zapał, zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Jeżeli kosmetologia to Twoja pasja - szukamy właśnie Ciebie !

Lokalizacja

Chojnice,

Pomorskie

Pomorskie, Chojnice
ID: 883814601