2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Podlaskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Suwałki
Aneta
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca dla kobiety 50+ - opieka z zamieszkaniem u seniorki

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suwałki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Dołącz do grona 5 tysięcy -zadowolonych Opiekunek i zarabiaj w Euro!

Umowa z polską, sprawdzoną firmą - na rynku od 2006 roku!

Spróbuj swoich sił w opiece nad seniorami.

Stanowisko: Opiekunka osoby starszej - praca na terenie Niemiec

Przykładowe oferty:

82256 Fürstenfeldbruck - mobilny senior - 6700 zł za miesiąc

83677 Greiling - samotna seniorka- 7300 zł za miesiąc

45470 Mülheim an der Ruhr - zlecenie do małżeństwa - 8000 zł za miesiąc

Czego oczekujemy?

  • doświadczenie w opiece - może być w rodzinie

  • cierpliwość, empatia, wyrozumiałość

  • zamiłowanie do porządku, sprzątania

Mile widziane:

  • podstawowa lub dobra znajomość języka niemieckiego, darmowe kursy on-line!

  • prawo jazdy

Zakres obowiązków:

  • pomoc osobie starszej w życiu codziennym

  • prace porządkowe w domu

  • przygotowywanie posiłków

  • spacery, rozmowy

  • podawanie leków, mierzenie ciśnienia

  • pomoc w higienie osobistej

Co zyskujesz?

  • stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie nawet do 2000 euro za miesiąc!

  • wypłatę co miesiąc, zawsze na czas

  • wyjazdy już od 6 tygodni

  • bezpłatne kursy językowe (on-line)

  • bezpieczne, sprawdzone miejsca pracy

  • bezpłatny dojazd do podopiecznych

  • opiekę koordynatora, numer alarmowy, wsparcie językowe - 7 dni w tygodniu

  • prywatna polisa zdrowotna na czas wyjazdu

Kim jesteśmy?

Firma Adiutor od 2006 roku działa w branży opieki nad seniorami. Jesteśmy w pełni polską firmą, zatrudniamy na polskich warunkach. Zatrudniamy Opiekunki, które świadczą opiekę w domach prywatnych, w rodzinach niemieckich. Naszymi priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości usług, a także pomocy i opieki naszym delegowanym pracownikom. W biurze, w Toruniu, tworzymy zgrany, dobrze zorganizowany zespół, który zajmuje się pozyskiwaniem dobrych miejsc pracy (rodzin niemieckich) i dbaniem o naszych Opiekunów pracujących w Niemczech.

Na czym polega ta praca?

Opiekunki na co dzień wykonują te same obowiązki, co we własnych domach. Tylko na tym zarabiają :) To znaczy: sprzątają, gotują, robię zakupy, chodzą na spacery, oglądają TV z podopiecznymi. Seniorzy są w różnym stanie zdrowia, dobieramy ofertę zgodną z oczekiwaniami i doświadczeniem Opiekunki. Zawsze gwarantujemy osobny, zamykany pokój, często prywatną łazienkę, dostęp do internetu. Bezpłatny dojazd, zjazd, a także wyżywienie. Dlatego zarabiana kwota jest w całości "na czysto". Jesteśmy w kontakcie z każdą z naszych Opiekunek, w trakcie całego zlecenia, pomagamy w razie potrzeby.

Na naszej stronie pomocWdomu(.)pl - znajdziesz przykładowe, aktualne oferty.

Zgłoszenia proszę przesyłać przez OLX, telefonicznie lub przez formularz na stronie internetowej.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Podlaskie, Suwałki
ID: 910581452