2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zgorzelec
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca dla kobiet/mężczyzn na stanowisku Robotnik oczyszczania miasta

Lokalizacja

Zgorzelec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Zgorzelcu

poszukuje kandydatek/-ów na stanowisko: Robotnik oczyszczania miasta

Zakres obowiązków:

·         pielęgnacja zewnętrznych terenów zielonych: przycinanie krzewów, utrzymanie i pielęgnacja gleby, sadzenie i nawożenie oraz nawadnianie roślin i kwiatów, pielęgnowanie trawników, plewienie,

·         opróżnianie koszy ulicznych,

·         zamiatanie wokół koszy i ławek wraz z usuwaniem chwastów,

·         zamiatanie ciągów komunikacyjnych,

·         usuwanie śmieci z terenów zielonych,

·         zamiatanie parkingów,

·         sprzątanie zatoczek autobusowych

Wymagania:

·         mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze terenów zielonych,

·         tolerancja na pracę w zmiennych warunkach pogodowych,

·         umiejętność przyjmowania poleceń i pracy pod nadzorem,

·         umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6:00 – 14:00,

·         możliwość rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty:

·         list motywacyjny/curriculum vitae,

·         oświadczenie  - zgoda na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji

Termin, sposób i miejsce składania dokumentów:

·         rekrutacja bieżąca,

·         dokumenty należy składać: osobiście od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00 w Sekretariacie pok.9 lub Kadrach pok.7, ul. Łużycka 3, 59-900 Zgorzelec

lub drogą mailową

·         z kandydatami zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna.

Lokalizacja

Zgorzelec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Zgorzelec
ID: 912197038