2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Świdnica
Dodane 12 czerwca 2024

Elektryk - KRAUSE Sp. z o.o.

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków:

  •  diagnozowanie, naprawa maszyn, usuwanie problemów elektrycznych i elektronicznych

  •  naprawa podzespołów elektrycznych

  • lokalizacja prostych uszkodzeń elektronicznych

  • dokonywanie drobnych przeglądów i remontów prewencyjnych urządzeń   elektroenergetycznych w podległym obszarze

  • zapobieganie awariom

Nasze wymagania:

  • biegła obsługa mierników elektrycznych

  • umiejętność czytania schematów ideowych

  • uprawnienia SEP ( eksploatacyjne 1kV)

  • wykształcenie techniczne (elektryk, automatyk, lub pokrewne)

  • dyspozycyjność

  • komunikatywność

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • możliwość rozwoju i przyjazną atmosferę

  • premie za brak absencji

  • premię za polecenie pracownika

  • premię roczną

  • pakiet benefitów - opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie grupowe PZU, bonusy świąteczne

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 919796811