2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Łódzkie
  6. Fryzjer, barber - Zgierz
Dodane 20 kwietnia 2024

Praca Asystent Fryzjera w salonie fryzjerskim

Wynagrodzenie

4 200 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendy, Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy energicznego i zaangażowanego asystenta, który chciałby dołączyć do naszego dynamicznego zespołu fryzjerskiego. Jeśli jesteś osobą pełną entuzjazmu, posiadasz umiejętności organizacyjne i jesteś gotów/a pomóc w zapewnieniu doskonałego doświadczenia klientom, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

- Asystowanie fryzjerom w codziennych czynnościach, takich jak przygotowywanie narzędzi, mycie i suszenie włosów klientów.

- Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta poprzez przyjazne i profesjonalne podejście.

- Utrzymywanie porządku w salonie fryzjerskim, w tym dbanie o czystość stanowisk pracy i sprzętu.

Wymagania:

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i wysoka kultura osobista.

- Umiejętność zarządzania czasem.

- Chęć do nauki i rozwijania się w branży fryzjerskiej.

- Doświadczenie w obsłudze klienta lub fryzjerstwie będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia doświadczenia w inspirującym środowisku fryzjerskim.

- Szkolenia i rozwój zawodowy w dziedzinie fryzjerstwa.

- Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu.

- Konkurencyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy.

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 849576910