2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Cieszyn
PPG Industries
Dodane 29 kwietnia 2024

PPG Cieszyn S.A. - Magazynier - Bezpośrednie Zatrudnienie!

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

  • Załadunek i rozładunek materiałów

  • Przyjmowanie, składowanie i wydawanie materiałów oraz transport na wydziały produkcyjne

  • Nadzór nad składowanymi materiałami

  • Prace transportowe; oznakowanie i etykietowanie materiałów; monitorowanie stanów magazynowych

  • Inwentaryzacja materiałów

  • Obsługa wózka widłowego

Wymagania:

  • Mile widziane - doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z gospodarką magazynową

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność, rzetelność i sumienność

Oferujemy:

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Premia miesięczna

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

W firmie PPG każdego dnia:

  • Współpracujemy z klientami, aby kreować wartości dla obydwu stron.

  • Komunikujemy światu, że działamy jako jedna firma — „One PPG”.

  • Ufamy naszym pracownikom — każdego dnia, bez wyjątku.

  • Urzeczywistniamy plany.

  • Prowadzimy działalność, jakbyśmy wszyscy byli właścicielami firmy.

  • Dzisiaj działamy lepiej niż wczoraj.

Lokalizacja

Cieszyn,

Śląskie

Śląskie, Cieszyn
ID: 910256048