2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Poznań
  6. Prace magazynowe - Stare Miasto
Dodane 26 kwietnia 2024

Pozbruk - operator wózka widłowego

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Magazynier / Operator wózka widłowego

Miejsce pracy : Janikowo, ul. Gnieźnieńska 37

 Opis stanowiska:

- rozładunek przerzutów międzymagazynowych,

- dbałość o porządek oraz bezpieczeństwo na powierzchni placów magazynowych

- załadunki transportów do klienta zgodnie z otrzymaną dokumentacją,

- realizacja inwentur cząstkowych,

- rozładunek dostaw do firmy z materiałami pomocniczymi oraz innymi komponentami i opakowaniami,

- kontrola jakości ładowanych wyrobów,

- zgodność etykiety z transportowanym produktem,

- konfekcjonowanie niestandardowych zamówień dla klienta,

- odbiór wyrobów pełnowartościowych z linii produkcyjnych na magazyn,

- dbałość o jakość transportowanego asortymentu,

 Wymagania:

- znajomość dokumentacji związanej z gospodarka magazynową,,

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych UDT,

- min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

- odpowiedzialne i rzetelne podejście do obowiązków.

 Oferujemy:

- umowę o pracę zgodnie KP

- pakiet socjalny w postaci między innymi karty multisport, ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty firmowe,

- pracę w nieprzeciętnej atmosferze w młodym zespole,

- możliwość rozwoju w dynamicznie działającym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane są proszone o przesłanie cv.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 909645169