2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Wola
Dodane 07 maja 2024

Poszukujemy Stylistki od Rzęs-Brwi / Майстер нарощення вій -Бровист

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy dynamicznym salonem kosmetycznym "THIS IS LOVE", który poszukuje stylistki od Rzęs/Brwi , gotowej do pracy w naszym zespole. Jeśli masz co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w tym zawodzie, zapraszamy do aplikowania.

Obowiązki:

  • Wykonywaniu zabiegów przedłużania rzęs / farbowania brwi

  • Dbanie o higienę i czystość w miejscu pracy.

  • Profesjonalna obsługa klientów i dostosowywanie zabiegów do ich potrzeb.

  • Promocja produktów i usług salonu.

Wymagania:

  • Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w tym zawodzie

  • Umiejętność pracy z klientem i zrozumienie jego potrzeb.

  • Dbałość o higienę i estetykę w pracy.

  • Pasja do tworzenia pięknych rzęs/brwi.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym i profesjonalnym salonie kosmetycznym.

  • Możliwość darmowego szkolenia i rozwoju zawodowego.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie na podstawie % od wykonanej usługi

  • Elastyczny grafik pracy dostosowany do Twoich potrzeb.

  • Wsparcie i możliwość nauki od doświadczonych profesjonalistów.

Jeśli jesteś gotowa rozwijać swoją karierę w dziedzinie beaty, dołącz do naszego zespołu . Zapraszamy do kontaktu !

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 912329523