2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Jaworzno
Dodane 15 lipca 2024

Magazynier/ka, Operator/ka Wózka Widłowego

Wynagrodzenie

26 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Jaworzno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Dyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jago Pro Sp. z o.o.  istnieje na rynku od 30 lat. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości, bezpiecznych i innowacyjnych produktów w aerozolu oraz w innych formach aplikacji. Oferujemy pełną obsługę, począwszy od etapu projektowania, poprzez testy, aż do finalnej produkcji.

Produkujemy: kosmetyki, chemię gospodarczą, produkty biobójcze, wyroby medyczne, suplementy diety.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Jaworzno

Wymagania:

·       uprawnienia UDT na obsługę wózków widłowych;

·       dyspozycyjność – praca na 3 zmiany, 5 dni w tygodniu (bez sobót i niedziel);

·       doświadczenie mile widziane;

·       skrupulatność;

·       operatywność, odpowiedzialność;

·       umiejętność komunikacji i współpracy;

 Obowiązki:

·       realizowanie zadań z zakresu transportu wewnętrznego;

·       znakowanie towarów;

·       przygotowywanie i przeprowadzanie załadunków wyrobów gotowych pod nadzorem;

·       przyjęcie dostaw, realizacja rozładunków materiałów i towarów w tym potwierdzanie dokumentów przewozowych i magazynowych, kontrola ilościowa i wstępna kontrola jakościowa dostawy;

·       rozmieszczanie towarów na magazynie oraz zapewnienie im prawidłowej lokalizacji;

·       obsługa i tworzenie dokumentacji magazynowej oraz przewozowej;

Oferujemy:

·       stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;

·       wynagrodzenie zasadnicze + dodatki;

·       możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy;

·       wdrożenie na stanowiska pracy z dedykowanym opiekunem;

·       prywatną opiekę medyczną;

·       kartę sportową;

·       grupowe ubezpieczenie na życie;

Wyślij do nas wiadomość z opisem swojego doświadczenia i uprawnień lub CV.

Lokalizacja

Jaworzno,

Śląskie

Śląskie, Jaworzno
ID: 904114741