2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Media i PR
  5. Media i PR - Małopolskie
  6. Media i PR - Kraków
  7. Media i PR - Bronowice
Dodane 06 maja 2024

Poszukujemy PR managera ze znajomością języka ukraińskiego

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Nazywamy się VEAN TATTOO. Jesteśmy największą siecią studiów tatuażu w Europie, która z każdym rokiem rośnie. Nasza firma od wielu lat odnosi sukcesy na rynku tatuażu i jest uznawana za lidera w swojej branży. Oferujemy naszym klientom profesjonalne usługi tworzenia tatuaży, zapewniając im unikalne i wysokiej jakości prace. Obecnie nasz zgrany zespół poszukuje odpowiedzialnej i aktywnej osoby na stanowisko PR menegera.

Obowiązki:

Aktywne poszukiwanie nowych blogerów oraz budowanie długofalowych relacji z nimi.

Negocjacje i ustalanie warunków współpracy.

Rozbudowa bazy blogerów w krajach, gdzie obecna jest sieć.

Zawieranie umów z blogerami (negocjowanie warunków, kontrola umieszczania reklam i analiza wskaźników efektywności).

Prowadzenie raportów dotyczących wykonanej pracy.

Wymagania:

Doświadczenie w realizacji projektów z influencerami.

Doskonale rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Umiejętności zarządzania projektami.

Zdolność generowania pomysłów na projekty.

Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego (warunek konieczny).

Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy:

Elastyczny grafik pracy, 8 godzin dziennie;

Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze w centrum miasta;

Możliwość rozwoju w ramach firmy;

Wydarzenia rozrywkowe.

Наша компанія називається VEAN TATTOO. Ми є найбільшою мережею тату-студій в Європі, яка щороку зростає. Вже багато років успішно працюємо на ринку тату і є визнаним лідером у своїй галузі. Ми пропонуємо нашим клієнтам професійні послуги зі створення татуювання, забезпечуючи їх унікальними та якісними роботами. Наразі наша згуртована команда шукає відповідальну та ініціативну людину на посаду PR-менеджера.

Обов'язки:

Активний пошук нових блогерів та побудова довгострокових відносин з ними.

Ведення переговорів та встановлення умов співпраці.

Розширення бази блогерів.

Укладання угод з блогерами (узгодження умов, моніторинг розміщення реклами та аналіз показників ефективності).

Ведення звітів про виконану роботу.

Співпраця з журналістами та редакторами для підготовки статей, інтерв'ю та інших PR-матеріалів.

Вимоги:

Досвід реалізації проектів з інфлюенсерами.

Відмінно розвинені комунікативні навички.

Навички управління проектами.

Вміння генерувати ідеї для проектів.

Знання української або російської мови.

Знання польської та англійської мов на рівні В2.

Пропонуємо:

Гнучкий графік роботи, 8 годин на день;

Комфортні умови праці в сучасному офісі в центрі міста;

Можливість розвитку всередині компанії;

Розважальні заходи.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 916463082