2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Rudołtowice
Dodane 21 maja 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko pakowacza

Lokalizacja

Rudołtowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma PACKSYSTEM Sp. Z o. o. z siedzibą w Rudołtowicach zatrudni osobę na stanowisko pakowacza.

Opis stanowiska:

·         pakowanie paczek do wysyłki

·         właściwe składowanie i postępowanie z towarem w magazynie, gwarantujące zachowanie charakterystyki jakościowej towaru

·         wykonywanie prac zleconych, związanych z bieżącymi działaniami

·         dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu,

·         dbanie o ład i porządek w miejscu pracy,

Oczekiwania:

·         samodzielność, wykazywanie inicjatywy, umiejętność pracy w zespole,

·         znajomość obsługi komputera,

·         dyspozycyjność,

·         wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w profesjonalnej dynamicznie rozwijającej się firmie,

·         pracę w miłym i zgranym zespole

·         bardzo dobrą atmosferę pracy,

·         wszelkie niezbędne narzędzia do realizacji zadań;

·         umowę o pracę na pełny etat

·         opłaconą opiekę medyczną PZU

Lokalizacja

Rudołtowice,

Śląskie

Śląskie, Rudołtowice
ID: 919842447