2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Zalesie
Dodane 20 maja 2024

Poszukujemy Magazyniera

Wynagrodzenie

4 500 - 5 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zalesie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Kim jesteśmy?

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą e-commerce, oferującą szeroki asortyment produktów od cenionych marek na różnych platformach internetowych.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę, która po okresie próbnym przechodzi na czas nieokreślony.

  • Stabilność zatrudnienia z możliwością długotrwałej współpracy.

  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia w szybko rozwijającej się branży e-commerce.

  • Możliwości rozwoju zawodowego w strukturach naszej firmy.

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych.

  • Transport pracowniczy.

  • Ubezpieczenie na życie.

  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w miejscu pracy.

Czego oczekujemy?

  • Przede wszystkim gotowości do pracy.

  • Zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań.

  • Odpowiedzialności, uczciwości oraz skrupulatności.

  • Dyspozycyjności.

  • Doskonałej organizacji pracy i energii do działania.

  • Umiejętności pracy w zespole.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i wydawanie towarów zgodnie z dokumentacją.

  • Załadunek i rozładunek przesyłek.

  • Kompletowanie, pakowanie, sortowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki.

  • Dbanie o powierzone mienie i towar firmy.

    Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wyślij nam swoje CV.

Lokalizacja

Zalesie,

Lubelskie

Dokładna lokalizacja
Lubelskie, Zalesie
ID: 919545824