2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Pomorskie
  6. Księgowość - Słupsk
Dodane 24 maja 2024

Poszukujemy Księgowej/go w Słupsku

Lokalizacja

Słupsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

HR Work Force (KRAZ 6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku pośrednictwa pracy. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie Pracy Tymczasowej i szeroko pojętego Outsourcingu Personalnego.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko KSIĘGOWA/Y dla jednego z naszych Klientów na terenie Słupska.

Zakres obowiązków:

- Kontrola i rejestrowanie operacji finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

- Sporządzanie raportów finansowych i bilansów okresowych

- Przygotowanie i składanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT)

- Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i dostosowywanie procedur księgowych

- Współpraca z urzędami skarbowymi oraz audytorami

- Prowadzenie rejestru środków trwałych i ich amortyzacji

- Rozliczanie i kontrola rachunków z dostawcami i odbiorcami

- Przygotowywanie dokumentacji, raportów, sprawozdań

- Monitorowanie i analiza stanu należności oraz zobowiązań

- Przygotowywanie faktur sprzedażowych oraz rozliczanie faktur

Wymagania:

- Wyższe wykształcenie w dziedzinie rachunkowości, finansów, ekonomii lub pokrewnych

- Doświadczenie na stanowisku księgowej minimum 3 lata

- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- Znajomość programów księgowych (np. SAP, Oracle) oraz biegłość w obsłudze pakietu MS Office, szczególnie Excel

- Umiejętność pracy pod presją czasu i wielozadaniowość

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie

- Atrakcyjne wynagrodzenie z rozbudowanym systemem premiowym

- Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

- Pakiet benefitów: karta Multisport, opieka medyczna

- Pracę w przyjaznym zespole

Wyślij swoje CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych:

Lokalizacja

Słupsk,

Pomorskie

Pomorskie, Słupsk
ID: 920609223