2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Żyrardów
Dodane Dzisiaj o 19:12

Poszukujemy Kreatywnej Stylistki Paznokci!

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Time For You poszukuje doświadczonej i kreatywnej stylistki paznokci, która dołączy do naszego dynamicznego zespołu. Jeśli masz pasję do wykonywania pięknych i unikalnych manicure’ów oraz pedicure’ów, jesteś osobą kreatywną i pełną pomysłów, to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Wykonywanie manicure'u i pedicure'u z dbałością o detale i najwyższą jakość

  • Projektowanie i tworzenie unikalnych wzorów oraz stylizacji paznokci zgodnie z życzeniami klientów

  • Dbanie o czystość i higienę narzędzi oraz stanowiska pracy

  • Zapewnienie wyjątkowego doświadczenia klienta poprzez profesjonalną obsługę i doradztwo

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako stylistka paznokci

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku

  • Kreatywność i umiejętność tworzenia nowatorskich wzorów

  • Umiejętność obsługi narzędzi i produktów do stylizacji paznokci

  • Zdolność do pracy w zespole oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji z klientami

  • Jeśli jesteś gotowa dołączyć do naszego zespołu i rozwinąć swoje umiejętności w przyjaznej i inspirującej atmosferze, czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres email: timeforyou1986 gmail.com lub kontakt telefoniczny pod numerem 7 9 0 204 127

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 913288032