2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Podlaskie
  6. Księgowość - Białystok
  7. Księgowość - Antoniuk
Dodane 18 kwietnia 2024

Poszukujemy głównej księgowej

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Antoniuk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Mr Energy Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje doświadczonej i zaangażowanej osoby na stanowisko Główna Księgowa/Księgowy.

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

  • Opracowywanie sprawozdań finansowych, bilansów oraz innych dokumentów księgowych.

  • Zarządzanie procesem rozliczeń podatkowych i deklaracji VAT.

  • Nadzór nad prawidłowym dokumentowaniem i ewidencjonowaniem operacji finansowych.

  • Współpraca z audytorami i doradcami podatkowymi.

  • Bieżące monitorowanie stanu finansowego firmy i raportowanie do zarządu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub pokrewnych.

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość obowiązujących przepisów księgowych oraz praktyczne umiejętności ich stosowania.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Dokładność, rzetelność oraz samodzielność w działaniu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w szkoleniach.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz profesjonalne warunki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia.

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Antoniuk
ID: 912727316