2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Grafika
  5. Grafika - Dolnośląskie
  6. Grafika - Dzierżoniów
Dodane 24 kwietnia 2024

Poszukiwany Webdesigner z dobrym stylem | Grafik Zdalnie

Wynagrodzenie

4 800 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dzierżoniów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

POSZUKIWANY WEBDESIGNER Z DOBRYM STYLEM | GRAFIK / ZDALNIE

Praca w Investnet.pl przy projektowaniu nowoczesnych sklepów internetowych, dedykowanych stron WWW oraz materiałów reklamowych.

Zależy nam na:

  • doświadczeniu w tworzeniu projektów stron oraz sklepów internetowych (portfolio),

  • praca w Figma,

  • znajomości pakietu Adobe,

  • umiejętności projektowania pod RWD,

  • terminowości i rzetelności (ścisłe przestrzeganie deadline’ów),

Tyle z wymagań. Jeżeli masz dobry styl to wystarczy link do Twojego portfolio i wszystko będzie jasne.

Zadania:

  • Projektowanie całych brandów od loga przez księgę znaku po wizytówki,

  • Projektowanie pod webdesign (strony / sklepy),

  • Projektowanie pod Social Media (posty / rolki),

  • Stałe wsparcie graficzne dla naszych klientów (również materiały do druku).

Mile widziana znajomość WordPress lub projektowania w 3D.

Konkrety:

  • Stawka: do ustalenia

  • Praca: zdalna

  • Rozliczenie: B2B / Useme / Bizky (pokrywamy koszty)

  • Dostępność: 160h/mc

Podsumowując szukamy osoby, która dobrze czuje się w projektowaniu do sieci i chce dodać do swojego portfolio zjawiskowe mockup'y.

Pamiętaj o konieczności zawarcia klauzuli o ochronie danych osobowych.

Lokalizacja

Dzierżoniów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Dzierżoniów
ID: 659273064