2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Przeźmierowo
Dodane 05 kwietnia 2024

Poszukiwany samodzielny księgowy/księgowa lub młodszy specjalista

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Przeźmierowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy grupą firm z branży klimatyzacyjnej i maszyn produkcyjnych

Jesteśmy małąrodzinną firmą ok 25 osobową zlokalizowaną w Przeźmierowie k. Poznania.

O nas znajdziesz tu: www.greenelephant.com.pl oraz www.powertec.com.pl

Poszukujemy samodzielnego księgowego/księgowej lub młodszego specjalistę ds. księgowości.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę lub B2B. Praca od poniedziałku do piątku.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy (spółka z o.o.).

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów.

  • Rejestry VAT sprzedaży i zakupu.

  • Składanie deklaracji VAT / VAT UE.

  • Prowadzenie i uzgadnianie ewidencji księgowych z kontami księgi głównej.

  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych, raportów i zestawień na cele wewnętrzne.

  • Współpraca z dostawcami i klientami w celach księgowych

  • Uzgadnianie sald zobowiązania i należności

  • Nadzór stany magazynowe magazynier dokumenty magazynowe remanent

  • Prowadzenie dokumentacji księgowej i dla zewnętrznego biura rachunkowego

  • Prowadzenie wewnętrznej dokumentacji kadrowej i współpraca z zewnętrznym biurem ds. kadr

  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym.

  • Doświadczenie w pracy na systemie Insert.

Wymagania:

  • Doświadczenie w dziedzinie księgowości.

  • Znajomość pracy w systemie Insert.

  • Umiejętność efektywnej współpracy z instytucjami zewnętrznymi.

  • Umiejętność samodzielnego i precyzyjnego wykonywania obowiązków księgowych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat lub B2B.

  • Stałe wynagrodzenie.

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00.

  • Niezbędne narzędzia do pracy, takie jak laptop i telefon komórkowy.

Lokalizacja

Przeźmierowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Przeźmierowo
ID: 909650108