2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Fryzjer, barber
  5. Fryzjer, barber - Lubelskie
  6. Fryzjer, barber - Lublin
Dodane 25 maja 2024

Poszukiwany fryzjer męski do barbershopu w Lublinie

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Barbershop "RAVEN" poszukuje profesjonalistów w swojej dziedzinie, gotowych dołączyć do naszego zespołu!

Trochę o nas: “RAVEN” to nie tylko barbershop, to miejsce, w którym każdy szczegół ma znaczenie. Tworzymy nie tylko fryzury, ale prawdziwe dzieła sztuki. Nasz personel to zgrany zespół profesjonalistów, którzy cenią sobie indywidualność każdego klienta

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik

  • Stałe szkolenia i rozwój

  • Ciągły wzrost klientów

  • Świetny zespół

  • Wszystkie niezbędne materiały

Obowiązki:

  • Wykonywanie usług fryzjerskich dla mężczyzn, w tym strzyżenie, golenie, trymowanie brody, stylizacja włosów, trwała (opcjonalnie).

  • Zrozumienie i interpretacja potrzeb klientów, aby dostarczać usługi zgodnie z ich oczekiwaniami.

  • Dbanie o czystość i higienę narzędzi oraz przestrzeni salonu.

  • Doradztwo klientom w kwestiach dotyczących pielęgnacji włosów i brody.

  • Realizacja strzyżeń zgodnie z najnowszymi trendami i technikami.

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami oraz dbanie o ich lojalność.

  • Znajomość i dobór odpowiednich produktów fryzjerskich do potrzeb klienta.

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania:

  • Umiejętności barberskie lub chęć do nauki i profesjonalnego wdrożenia.

  • Minimum 1 rok doświadczenia w zawodzie fryzjera/barbera.

  • Przyjazne nastawienie do klientów i umiejętność pracy w zespole.

  • Wysoka kultura osobista.

  • Dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy.

  • Umiejętność obsługi klienta i wykonywania usług barberkich.

  • Posiadanie własnego sprzętu fryzjerskiego (maszynki, nożyczki, brzytwy, grzebienie) - w zależności od wymagań salonu.

  • Chęć podnoszenia swoich kompetencji i rozwoju zawodowego.

  • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem.

  • Gotowość do długoterminowej współpracy i zaangażowanie w pracę.

Dołącz do “RAVEN” - gdzie każde strzyżenie staje się dziełem sztuki, a zespół zmierza do przodu, tworząc niepowtarzalne wizerunki. Prześlij swoje CV i portfolio i stań się częścią najlepszego barbershopu w Lublinie!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 920865700