2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Podlaskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Białystok
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Centrum
Dodane 14 maja 2024

poszukiwana STYLISTKA RZĘS i BRWI - ENVY Beauty Studio

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Stanowisko: Stylistka Rzęs i Brwi

Lokalizacja: Białystok

Opis stanowiska:

Wykonywanie profesjonalnych zabiegów stylizacji rzęs i brwi.

Umiejętność doboru stylizacji do urody klientki.

Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta oraz dbałość o ich zadowolenie.

Utrzymywanie czystości i porządku w salonie.

Wymagania:

Doświadczenie w wykonywaniu rzęs i brwi.

Komunikatywność i umiejętność pracy z klientem.

Pozytywne podejście i chęć ciągłego rozwoju w dziedzinie stylizacji rzęs.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w renomowanym salonie kosmetycznym ,wynagrodzenie procentowe.

Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.

Przyjazną atmosferę pracy oraz elastyczny grafik.

Jeśli jesteś zainteresowana/y, prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio na adres e-mail lub skontaktuj się telefonicznie.

DO ZOBACZENIA!

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 918230669