2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Śródmieście
Sisi Lashes & Brows
Dodane 28 maja 2024

Poszukiwana stylistka rzęs do salonu w centrum Warszawy Sisi Lashes

Wynagrodzenie

3 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Salon Beauty SISI LASHES & BROWS w centrum Warszawy specjalizujący się w stylizacji rzęs oraz brwi poszukuje osoby na stanowisko: STYLISTKA/ STYLISTA RZĘS

Zakres obowiązków:

- wykonywanie PROFESJONALNEJ stylizacji rzęs metodami 1 do 1 oraz metodami objętościowymi od 2D i więcej

- miły kontakt z klientami,

- udzielanie konsultacji w doborze odpowiedniej stylizacji rzęs,

- wykonywanie zapisów w kalendarzu w systemie Versum/Booksy,

- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego,

- dbanie o porządek w salonie.

Oferujemy:

- przyjazną atmosferę w pracy w ciekawej branży,

- możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach z branży beauty, - możliwość awansu,

- wynagrodzenie uzależnione od czasu pracy.

Wymagania:

- doświadczenie w przedłużaniu i zagęszczaniu rzęs metodami: 1 do 1, objętości od 2D I więcej

- komunikatywność i miłe usposobienie,

- dobra organizacja pracy i chęć rozwoju,

Mile widziane:

- znajomość obsługi kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego,

- znajomość języka angielskiego,

- doświadczenie w laminacji rzęs,

- doświadczenie w stylizacji brwi ( regulacja, henna, laminacja).

Sprawdź nas na:

- facebook: www.facebook.com/sisilashesSMG/

- instagram: sisi_lashes_warszawa

!!!Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze swoim zdjęciem oraz portfolio swoich prac.

Jeżeli przekonasz nas swoimi pracami, energią i zapałem – z radością zaprosimy Cię do współtworzenia naszego zespołu.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 918203756