2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Wielkopolskie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Rokietnica
Dodane 19 maja 2024

Poszukiwana Stylistka Paznokci z pasją

Wynagrodzenie

4 700 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rokietnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Salon Urody „Ewa Beauty” poszukuje utalentowanej Stylistki Paznokci!

Miejsce pracy: Salon Urody „Ewa Beauty”, Rokietnica

Czy Twoją pasją jest stylizacja paznokci? Czy praca z ludźmi daje Ci satysfakcję? Dołącz do naszego zespołu!

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę

  • Elastyczne godziny pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w stylizacji paznokci (manicure klasyczny, hybrydowy, żelowy, z nadbudową, przedłużanie żelowe/akrylożelem, pedicure hybrydowy )

  • Znajomość trendów i technik zdobienia paznokci

  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy z klientem

  • Sumienność, dokładność i dbałość o szczegóły

  • Pasja do wykonywanego zawodu

  • Mile widziane ukończone kursy i certyfikaty związane ze stylizacją paznokci oraz zabiegi na twarz m.in depilacja woskiem, henna brwi i rzęs.

Obowiązki:

  • Wykonywanie zabiegów stylizacji paznokci zgodnie z oczekiwaniami klientek

  • Doradzanie klientom w zakresie pielęgnacji paznokci i wyboru odpowiednich zabiegów

  • Dbałość o czystość i higienę stanowiska pracy

Jak aplikować: Wyślij swoje CV oraz portfolio z przykładowymi pracami poprzez formularz OLX lub nr tel z dopiskiem "Stylistka Paznokci".

Dołącz do zespołu „Ewa Beauty” i realizuj swoją pasję, sprawiając, że każda klientka poczuje się wyjątkowo!

Lokalizacja

Rokietnica,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Rokietnica
ID: 919401932