2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Śląskie
  5. Prace magazynowe - Katowice
  6. Prace magazynowe - Piotrowice-Ochojec
AAS Recruitment
Dodane 13 czerwca 2024

Fajne widełki- fajna praca! Twój wózek czeka na Ciebie

Wynagrodzenie

5 200 - 5 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Piotrowice-Ochojec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

Czy widłowe manewry to Twoje hobby? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję, której nie będziesz mógł się oprzeć!

Ekipa znana z fajnych widełek i jeszcze fajniejszych ludzi, poszukuje operatora wózka widłowego z uprawnieniami UDT. Dzwoń tel. 5-7-3-2-0-7-6-6-8

Jeśli masz doświadczenie, a wózek to dla Ciebie coś więcej niż tylko narzędzie pracy, dołącz do nas! Wymagane uprawnienia UDT.

Co oferujemy:

  • Fajne widełki które sprawią, że Twoje manewry będą jeszcze bardziej efektywne i przyjemne

  • Stabilne wynagrodzenie: Za fajną pracę należy się fajna zapłata! Do 5600 brutto miesięcznie

  • Dodatkowe benefity: Bo fajne widełki to tylko początek - czekają na Ciebie jeszcze fajniejsze bonusy Dzwoń tel. 5-7-3-2-0-7-6-6-8

Twoje zadania:

  • Manewry wózkiem: Pokaż nam, jak fajnie potrafisz operować wózkiem widłowym.

  • Załadunek, rozładunek: Twoje widełki są gotowe na każde wyzwanie.

  • Porządek i organizacja: Praca z nami to fajna zabawa, ale także odpowiedzialność za sprawną logistykę magazynu.

  • Współpraca w zespole: Razem tworzymy fajne miejsce pracy, gdzie każdy czuje się jak w domu.

Jeśli jesteś gotowy na fajne wyzwania ? Aplikuj! Dzwoń tel. 5-7-3-2-0-7-6-6-8

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Piotrowice-Ochojec
ID: 912412484