2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Twardogóra
Dodane 16 kwietnia 2024

Pomocnik stolarza/Stolarz meblowy/Operator wózka widłowego

Lokalizacja

Twardogóra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Gała Meble to dynamicznie rozwijająca się firma z branży meblowej. Istniejąca na Rynku Pracy ponad 40 lat. Posiadająca 5 zakładów produkcyjnych.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowiska:

Pomocnik stolarza/ Stolarz meblowy / Operator wózka widłowego.

Miejsce pracy: Twardogóra ul. Wojska Polskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa nowoczesnych urządzeń produkcyjnych,

  • Realizowanie założeń planu produkcyjnego,

  • Przestrzeganie przepisów BHP,

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.

WYMAGANIA :

  • Dokładność, sumienność i umiejętność pracy w zespole,

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Dobre warunki płacowe,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole,

  • Praca w systemie dwuzmianowym.

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Twardogóra,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Twardogóra
ID: 817140630