2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Ostrówek
Dodane 22 maja 2024

Pomocnik magazyniera / pracownik gospodarczy

Wynagrodzenie

4 300 - 4 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Praca pon-pt w godzinach 8-16.

 Oferujemy:

·           Umowę o pracę na pełen etat, na czas nieokreślony

·           Ubezpieczenie grupowe na życie

·           Dofinansowanie podnoszenia kwalifikacji

·           Możliwość rozwoju i awansu

·           Pracę w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

 Zadania i zakres obowiązków:

·           Pomoc przy pakowaniu przesyłek, przyjmowaniu towaru w magazynie – branża techniczna dla przemysłu

·           Transport towaru busem – wyjazdy w godzinach pracy

·           Prace porządkowe i naprawcze w budynkach i na terenie firmy (usuwanie drobnych awarii np. naprawa spłuczki, wymiana lampy, koszenie trawy, utrzymanie porządku wokół obiektu), zgłaszanie usterek

·           Kontrola pracy kotłowni w sezonie grzewczym

·           Wsparcie innych działów firmy w zależności od zapotrzebowania.

Wymagania:

·           Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

·           Zmysł techniczny, zdolności manualne

·           Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dobra organizacja pracy

·           Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

Mile widziane będą:

·         Podstawowa znajomość rysunku technicznego

·         Uprawnienia SEP do 1 kV

Zapewniamy bardzo dobre, stabilne warunki zatrudnienia. Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania, przeszkolenie z zakresu oferowanych produktów, możliwość rozwoju zawodowego. Oferujemy niezbędne narzędzia pracy.

Lokalizacja

Ostrówek,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ostrówek
ID: 920168779