2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Ełk
Dodane 24 kwietnia 2024

pomocnik magazyniera

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Cezar Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niwiński

Ul. Strefowa 2 , 19-300 Ełk zatrudni:

 Pomocnika magazyniera

 Miejsce pracy: Ełk

Główne obowiązki:

  • Kompletacja zamówień na skanerach;

  • Rejestrowanie przyjęć i wydań w systemie;

  • Przygotowanie towaru do wysyłki, załadunek i rozładunek towaru;

  • Rozkładanie asortymentu na odpowiednią lokalizację w magazynie;

  • Inne prace magazynowe;

Wymagania:

  • Odpowiedzialność i uczciwość;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Terminowość i precyzja w wykonywaniu powierzonych zadań;

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • Dodatkowe ubezpieczenia grupowe;

  • Zniżki na produkty firmowe;

  • Przyjazne środowisko pracy;

  • Dla perspektywicznych pracowników organizujemy kursy.

Kontakt : Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną lub na adres CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński , ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 843392193