2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubelskie
  6. Księgowość - Biała Podlaska
Dodane 18 kwietnia 2024

Młodszy Księgowy/a

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

Pełna księgowość

  • Weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi – wg wskazań Głównego Księgowego

  • Księgowanie wyciągów bankowych (w PLN i walutach obcych),

  • Księgowanie dokumentów zakupowych krajowych i zagranicznych

  • Wprowadzanie faktur zakupowych

  • Nadzór nad inwentaryzacją

  • Obsługa kadrowo-płacowa

  • obsuga zatrudnienia obcokrajowców(zezwolenie)

  • Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych; (kontrola merytoryczna dokumentów finansowo – księgowych i prawidłowości operacji księgowych na kontach wynikowych i bilansowych)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: księgowe lub ekonomiczne)

  • Doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac

  • 2-10 letnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości,

  • znajomość przepisów ustawy o rachunkowości i ustaw w zakresie podatków (VAT, PIT, CIT),

  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,

  • znajomość oprogramowania Comarch Optima

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole i z Klientem.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • dobrą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV.

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 554272096