2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Swadzim
Dodane 16 kwietnia 2024

Drukarz Fleksograficzny (m/k)

Lokalizacja

Swadzim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Aktualnie dla naszego Klienta, jednego z największych na świecie koncernów produkujących etykiety, poszukujemy osób na stanowisko: Drukarz Fleksograficzny

Zakres zadań:

  • Przygotowanie maszyny do druku

  • Druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami

  • Przeprowadzanie testów druku w trakcie drukowania

  • Wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem

  • Rejestracja czasu pracy na maszynie

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • doświadczenie w pracy z maszyną fleksograficzną.

  • zaangażowanie w rozwój nowych umiejętności,

  • zdolności manualne i mechaniczne,

  • umiejętność współpracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego,

Oferujemy

  • Umowa o pracę bezpośrednio w Firmie naszego Klienta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Multisport

  • Możliwość korzystania ze świadczeń ZFŚS

  • Program poleceń pracowników

  • Kawa/herbata/napoje

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Lokalizacja

Swadzim,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swadzim
ID: 865877729