2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Świętokrzyskie
  5. Prace magazynowe - Kielce
Dodane 29 kwietnia 2024

Pomocnik do warsztatu - prace magazynowe

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Testowanie wtryskiwaczy diesla na stole probierczym - przygotowanie do pracy oraz nauka jest po naszej stronie

  • Maszynowe czyszczenie filtrów DPF/FAP oraz katalizatorów - przygotowanie do pracy oraz nauka jest po naszej stronie

  • obsługa przesyłek przychodzących, jak i wychodzących do klientów

Nasze wymagania

  • komunikatywność, zaangażowanie w pracę i punktualność

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej

To oferujemy

  • szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego

  • umowę o pracę lub B2B

Benefity

  • Ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

Mokced Service jest firmą zajmującą się regeneracją wtryskiwaczy diesla oraz regeneracją/czyszczeniem filtrów DPF/FAP i katalizatorów.

a także skupem oraz sprzedażą wszystkich rodzajów wtryskiwaczy. Działamy na obszarze całej Polski.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 915209277