2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Mazowieckie
  6. Księgowość - Warszawa
  7. Księgowość - Włochy
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomoc w Dziale Finansowym

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PARTNERS SP. Z O.O. – wchodząca w skład PARTNERSPOL GROUP, od 1997 roku oferuje indywidualne rozwiązania logistyczne, z roku na rok poszerzając wachlarz świadczonych usług magazynowych, co-packingowych i transportowych.

Aktualnie poszukuje: OSOBY DO PRAC WSPIERAJĄCYCH  DZIAŁ FINANSOWY

MIEJSCE PRACY: WARSZAWA - WŁOCHY (ul. Łopuszańska 84)

OBOWIĄZKI:

  • wspieranie Działu w codziennych czynnościach operacyjnych;

  • codzienne rozksięgowywanie dokumentów bankowych w  systemie;

  • współpraca z innymi działami w celu uzyskania niezbędnych dokumentów i informacji.

WYMAGANIA:

  • umiejętność obsługi komputera, w tym programów biurowych (Excel, Word);

  • zdolność do pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej;

  • dokładność, skrupulatność oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków;

  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzinowym;

  • zaangażowanie;

  • odpowiedzialność;

  • mile widziany status studenta;

  • znajomość języka angielskiego ( poziom średniozaawansowany akceptowalny).

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;

  • pracę w międzynarodowym środowisku;

  • możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego;

  • przyjazną atmosferę pracy;

  • możliwości rozwoju oraz zmiany formy zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV poprzez przycisk "Aplikuj"

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 912614119