2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Mazowieckie
  6. Lakiernik, blacharz - Łomianki
Dodane 23 maja 2024

Pomoc lakiernika, detailing samochodowy

Wynagrodzenie

4 500 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łomianki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam

Szukam osoby na pół etatu/ w miarę dyspozycyjności.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w lakierni

  • Mycie pojazdów w sposób detailingowy

  • podstawowe czyszczenie wnętrza

  • Szeroko pojęta kosmetyka samochodowa

  • detailing samochodowy

  • Renowacje skór, plastików

Nie posiadasz doświadczenia ani szczegółowej wiedzy, ale ambitnie podchodzisz do powierzonych obowiązków i masz dużą chęć do nauki oraz rozwoju? Nauczymy Cię wszystkiego, co pozwoli Ci stać się specjalistą w naszym fachu! :)

Zależy nam na osobach sumiennych, odpowiedzialnych, obowiązkowych oraz pracowitych.

Wymiar pracy - indywidualny tryb pracy również możliwy do ustalenia, pracujemy także w weekendy.

Wynagrodzenie w zależności od Twoich początkowych umiejętności.

Lokalizacja

Łomianki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łomianki
ID: 920369848