2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Wielkopolskie
  6. Księgowość - Kaźmierz
Dodane 16 kwietnia 2024

Pomoc księgowa- praca księgowego

Lokalizacja

Kaźmierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: pomoc księgowa

Zakres obowiązków:

- weryfikacja, księgowanie i archiwizacja dokumentów finansowo-księgowych

- przygotowywanie dokumentów sprzedaży, korekt i not korygujących

- weryfikacja rozrachunków z kontrahentami oraz uzgadnianie sald

- kontrola i uzgadnianie kont księgowych

- sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Spółki

- dbanie o właściwy obieg dokumentów

- prowadzenie ewidencji ubezpieczeń oraz nadzorowanie ich ważności

- przygotowywanie pism urzędowych

- wsparcie w bieżącej pracy księgowości

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie, preferowane w kierunku ekonomicznym

- minimum roczne doświadczenie w pracy w obszarze księgowości

- znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych

- bardzo dobra organizacja pracy własnej

- zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

- dobra znajomość MS Office (Exel, Word)

- mile widziana obsługa programu Subiekt nexo, Rewizor nexo

Lokalizacja

Kaźmierz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kaźmierz
ID: 912154719