2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Bolesławiec
Dodane 15 kwietnia 2024

Pokojówka -Zamek Kliczków

Lokalizacja

Bolesławiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Główne zadania:

  • wymiana pościeli oraz jej ewidencja,
  • wymiana oraz uzupełnianie ręczników,
  • uzupełnianie artykułów konsumpcyjnych oraz eksploatacyjnych według ustalonych standardów,
  • uzupełnianie materiałów reklamowych,
  • informowanie przełożonego o brakach i usterkach w pokojach,
  • zgłaszanie i odnoszenie rzeczy zaginionych pozostawionych przez gości hotelowych,
  • realizowanie życzeń gości hotelowych będących w zakresie obowiązków pokojowej,
  • przekazywanie odpowiednim pracownikom uwag i życzeń klientów niebędących w zakresie obowiązków pokojowej,
  • przekazywanie informacji innym pracownikom,
  • kontrola pokoi hotelowych, pomieszczeń.

Wymagania:

  • dokładność,
  • sumienność,
  • obowiązkowość,
  • uczciwość i systematyczność,
  • zmysł organizacyjny,
  • umiejętność nawiązywania kontaktu z ludźmi,
  • cierpliwość i wyrozumiałość,
  • ogólna sprawność fizyczna i ruchowa.

Oferujemy umowę o pracę, bezpłatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multi-sport, zniżki pracownicze.

Zapraszamy do kontaktu, dołącz do naszej Załogi.

Lokalizacja

Bolesławiec,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bolesławiec
ID: 682698918