2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Dolnośląskie
  6. Obsługa hotelowa - Wrocław
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 19 kwietnia 2024

Pokojowa w aparthotelu z doświadczeniem

Wynagrodzenie

42 - 60 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy Pani Pokojowej / Pana Pokojowego do pracy przy sprzątaniu apartamentów.

Praca w godzinach 10:00-16:00 w 4* aparthotelu zlokalizowanym przy ulicy Księcia Witolda, Wrocław.

Rozliczenie za każdy posprzątany apartament: od 42 do 60zł brutto oraz 28,50zł brutto za dodatkowo wypracowane godziny.

Oferujemy:

· zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

· wyższą stawkę po przepracowaniu 3 miesięcy, a następnie po przepracowaniu 12 miesięcy

· elastyczny grafik,

· dodatkowe benefity w postaci premii za przepracowany rok, premii miesięcznej, prezentów urodzinowych dla pracowników, wyjść integracyjnych, upominków bożonarodzeniowych dla pracowników oraz ich dzieci, odpłatne dni wolne za każdy przepracowany miesiąc

· wysokie standardy pracy,

· możliwość rozwoju.

Zakres obowiązków:

· sprzątanie apartamentów,

· dbanie o czystość w hotelu,

· raportowanie niezbędnych spraw,

· przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów hotelu.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Stare Miasto
ID: 875534128