2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Warszawa
  7. Kosmetolog, kosmetyczka - Ursynów
Dodane Dzisiaj o 12:07

Podolog Warszawa Ursynów

Wynagrodzenie

7 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Ursynów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Klinika podologiczna poszukuje pracowników na stanowisko Specjalista/ Specjalistka PODOLOG.

Obowiązki:

·      Przeprowadzanie konsultacji podologicznych,

·      Wykonywanie zabiegów z zakresu podologii,

·      Trafne rozpoznawanie zmian na płytkach paznokciowych oraz skórze stóp, dobieranie oraz prowadzenie odpowiednich terapii.

Wymagania:

·      Mile widziane ukończone studia wyższe na kierunku kosmetologia/ podologia,

·     Umiejętność pracy dłutem, skalpelem, obsługa frezarki,

·      Mile widziane doświadczenie w pracy minimum 2 lata,

·      Ciągłe doskonalenie umiejętności oraz pozyskiwanie nowej wiedzy w zakresie Podologii,

·      Wiedza z zakresu dezynfekcji oraz sterylizacji,

·      Punktualność,

·      Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

·      Wysoka kultura osobista,

·      Schludna i elegancka aparycja,

·      Inicjatywa i aktywne podejście do obowiązków zawodowych,

·      Umiejętność pracy w zespole,

·      Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy,

·      Znajomość oferty placówki,

·      Znajomość języka angielskiego (mile widziane).

Oferujemy:

·      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/ umowa- zlecenie/ staż/ b2b,

·     Zatrudnienie na cały etat,

·      Pełen grafik- nie musisz się martwić o nowych pacjentów a Twoi stali również będą do Ciebie przychodzić, poza tym jesteśmy firmą, która jest na rynku od ponad 7 lat, Nasza średnia ocen na Booksy to 5/5 przy blisko 2 tysiącach opinii.

·      Samodzielne stanowisko pracy (jedno stanowisko w każdym gabinecie),

·      Rabaty na produkty oraz zabiegi,

·      Dodatkowe szkolenia z zakresu podologii w celu poszerzania umiejętności,

·      Wsparcie doświadczonych podologów,

·      Przyjazną atmosferę,

·      Młody, prężnie rozwijający się zespół

·      Uniform firmowy (kompletny),

·      Możliwość rozwoju, jeśli czegoś nie wiesz- nauczymy Cię, jeśli chcesz jechać na jakieś szkolenie- nie ma problemu sfinansujemy Ci je,

·      Nowe, klimatyzowane gabinety,

·      Recepcję,

·      Elastyczne godziny pracy,

·      Praca 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku),

·      Wynagrodzenie podstawowe + premie od wykonanego obrotu,

·      Dodatkowe benefity finansowe na święta/ urodziny,

·      Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem poprzez formularz olx lub na adres e-mail

podolodzy(małpa)gmail.com

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

CV powinno zawierać klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Ursynów
ID: 862304904