2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Copywriting
  5. Copywriting - Pomorskie
  6. Copywriting - Gdańsk
  7. Copywriting - Aniołki
Dodane 29 kwietnia 2024

Płatny staż zdalny: Copywriting [orzeczenie o niepełnosprawności]

Wynagrodzenie

2 499 - 2 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalna

Masz orzeczenie o niepełnosprawności i szukasz możliwości rozwoju swoich umiejętności w obszarze copywritingu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę pracy dla niepełnosprawnych. Zapewniamy płatny staż zdalny, który pozwoli Ci zdobyć cenne doświadczenie w branży.

Poszukujemy ambitnych osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Nasza oferta stażu dla niepełnosprawnych zapewnia elastyczność i swobodę pracy zdalnej. Bez względu na Twoją niepełnosprawność, dajemy Ci szansę wykorzystania swojego talentu i pasji do pisania w profesjonalnym środowisku.

Praca dla niepełnosprawnych nie musi oznaczać ograniczeń. Dzięki naszemu stażowi zdalnemu dla niepełnosprawnych, zdobędziesz praktyczne umiejętności copywritingowe i współpracę z doświadczonym zespołem. Dołącz do nas i odkryj, jak możemy wspólnie tworzyć efektywne treści reklamowe i promocyjne, pracując zdalnie i dostosowując się do Twoich potrzeb.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie tekstów na strony WWW firm z różnych branż,

  • zarządzanie treściami na portalach społecznościowych,

  • uczestnictwo w szkoleniach.

  • tworzenie tekstów (także z ChatGPT),

  • marketingu internetowego,

  • optymalizacji SEO tekstów,

  • zarządzanie mediami społecznościowymi,

  • opcjonalnie: pozycjonowania stron WWW

  • opcjonalnie: tworzenia stron WWW (webmaster)

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy z tekstem,

  • komputer i dostęp do Internetu,

  • chęci do pracy i rozwoju :-)

To oferujemy

  • szkolenie z warsztatami,

  • możliwość nabycia praktycznego doświadczenia,

  • zaświadczenie nabycia kwalifikacji copywritera (CERTYFIKAT),

  • tryb 100% zdalny dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

O nas

Mazzani posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów IT oraz kampanii marketingu internetowego.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie krótkiego formularza. ZAPISY / APLIKUJ:

mazzani.waw.pl/staz/rekrutacja

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 911967072