2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Zachodniopomorskie
  6. Księgowość - Szczecin
  7. Księgowość - Centrum
Dodane 26 kwietnia 2024

Płatne Praktyki w Dziale Księgowości

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Rozpocznij swoją karierę z Demant! Praktyki w naszej organizacji zapewnią Ci możliwość poznania zasad funkcjonowania Działu Księgowości w Centrum Usług Wspólnych. Mamy skandynawską kulturę pracy - u nas kawę każdy robi sobie sam, a do siebie zwracamy się na "ty".

Pracując z nami otrzymasz:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku;

  • wynagrodzenie za czas poświęcony na praktyki;

  • wykorzystanie wiedzy zdobytej podczas studiów w praktyce;

  • możliwość rozwoju i nauki;

  • elastyczne godziny praktyk;

  • możliwość wykorzystania języka angielskiego w praktyce;

  • udział w szkoleniach wdrożeniowych;

  • udział w imprezach integracyjnych;

  • owocowe wtorki i czwartki oraz środowe śniadania.

    Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Weryfikacja dokumentów pod względem księgowym i merytorycznym.

  • Ksiegowanie faktur i wyciągów bankowych.

  • Kontakt z klientami/dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

  • Udział w zamknięciu miesiąca, kwartału i roku.

  • Przygotowywanie raportów na wewnętrzne potrzeby firmy.

  • Praca w projektach usprawniających procesy finansowo-księgowe.

  • Archiwizacja dokumentów.

    Idealnie, jeśli:

  • studiujesz lub jesteś absolwentem kierunku związanego z finansami;

  • chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe;

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim;

  • posiadasz podstawową wiedzę z zakresu księgowości;

  • znasz pakiet MS Office (m.in.: Excel, Outlook, Teams);

  • lubisz pracę w zespole i stawiasz na efektywną komunikację;

  • chętnie się uczysz i podejmujesz nowe wyzwania;

  • dokładnie wykonujesz powierzone zadania.

  Czekamy właśnie na Ciebie. Nie zwlekaj, aplikuj już dziś i zdobądź swoje pierwsze doświadczenie.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Zachodniopomorskie

Dokładna lokalizacja
Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 911205316