2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wydartowo
Dodane 22 maja 2024

PLANISTA zatrudnimy!

Lokalizacja

Wydartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma MARSZAŁ sp. z o.o. zatrudni pracowników na stanowisko PLANISTA

Obowiązki:

  • Opracowanie harmonogramu zamówień od klientów

  • Tworzenie zleceń produkcyjnych dla stanowisk pracy

  • Opracowanie obciążenia stanowisk pracy

  • Weryfikacja stanu zapasów materiałów gotowych, półwyrobów oraz materiałów produkcyjnych

  • Nadzór z dostawcami i podwykonawcami

  • Bieżący nadzór nad realizacją produkcji

  • Bieżąca korekta planów produkcyjnych

  • Przygotowanie zestawień i analiz potrzebnych do przygotowania planu produkcyjnego oraz budżetu

  • Udział w spotkaniach produkcyjnych (odprawy produkcyjne)

  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie (ENOVA)

 Wymagania (nie muszą być spełnione wszystkie):

  •  Doświadczenie zawodowe w planowaniu w obszarze produkcji mile widziane

  • Znajomość branży produkcji metalowej

  • Znajomość procesów produkcyjnych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Zdolności analityczne, dokładność

  • Umiejętność współpracy i integracji w zespole

  • Mile widziana znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

• umowę o pracę na cały etat

• atrakcyjne wynagrodzenie

• pracę w bezpiecznych warunkach

  • możliwość rozwoju

Lokalizacja

Wydartowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Wydartowo
ID: 920053767