2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Gdańsk
  6. Prace magazynowe - Rudniki
Dodane 10 kwietnia 2024

pilnie poszukiwany Brygadzista, Gdańsk / umowa o pracę

Wynagrodzenie

6 600 - 6 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Rudniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe: Niższe (II WJO i III WJO), Wyższe (I WJO)Miejsce pracy: W siedzibie firmy

EUROKADRA SA (nr certyfikatu 8252) to profesjonalna Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, której  głównym zadaniem jest wyszukiwanie i oferowanie wykwalifikowanych pracowników.Aktualnie poszukujemy dla jednego z naszych klientów pracownika na stanowisko BRYGADZISTA

Miejsce pracy:Gdańsk Rudniki

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Stanowisko: brygadzista

Od kiedy zatrudnienie: od zaraz

Pełen etat

Dla kogo rekrutujemy:

W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, zajmującego się kompleksowym dostarczaniem usług logistyki kontaktowej na terenie Gdańska, poszukujemy BRYGADZISTY

WYMAGANIA KLIENTA:Wykształcenie min. średnie

Efektywność w organizacji pracy własnej i zespołu

Duża samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

Uprawnienia UDT WJO- WARUNEK KONIECZNY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Bieżący kontakt z klientem

Raportowanie stanów magazynowych

Przygotowanie dokumentacji wysyłkowej

Koordynowanie dostaw do klientów zgodnie z zamówieniem

Obsługa programu magazynowego

Wykonywanie czynnościach magazynowych (rozładunek i załadunek kontenerów za pomocą wózka jezdniowego)

FORMA ZATRUDNIENIA

- umowa o pracę bezpośrednio przez Klienta

SYSTEM WYNAGRADZANIA - Wynagrodzenie dwuskładnikowe :

podstawa plus premia = 6700 zł brutto za miesiąc

Godziny pracy 8:00-16:00

BENEFITY:

- prywatna opieka medyczna

- dofinansowanie do zajęć sportowych

- bony świąteczne

- spotkania integracyjne

- możliwość rozwoju

CV proszę załączyć pod ofertę pracy olx , numer telefonu jest w prawym górnym rogu,.

Wyświetl numer "Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)."

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Rudniki
ID: 910817574