2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Wielkopolskie
  5. Prace magazynowe - Robakowo
Dodane 18 kwietnia 2024

PILNE! Magazynier dla mężczyzn +dojazdy

Wynagrodzenie

29 - 37,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Robakowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników na stanowisko:

Magazynier od ZARAZ/ w Robakowo

ZAPEWNIAMY:

  • Umowa zlecenia ze wszystkimi składkami ZUS

  • Transport pracowniczy z Poznania oraz z miejscowości: Śrem, Kościan, Stęszew.

  • Stawka za godziny dzienne - 29 zł/h BRUTTO, za godziny nocne 37,70zł/h BRUTTO

  • Praca na 3 zmiany od poniedziałku do piątku oraz niedziela

  • Dofinansowanie do karty fit-sport

  • Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy

Zakres zadań:

  • Praca fizyczna, magazynowa

  • Sortowanie przesyłek oraz skanowanie

  • Rozładunki oraz załadunki transportów

  • Ustawianie kosze do sortowania przesyłek

  • Prace porządkowe

Zapewniamy stabilne zatrudnienie od zaraz. Nie wymagamy uprawnień na wózki widłowe.

TA PRACA JEST DLA CIEBIE?

WYŚLIJ SMS O TREŚCI - Robakowo oraz IMIĘ NA NUMER 50*******74

ZADZWONIMY DO CIEBIE!

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej 55, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji przez Agencję Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych wyłącznie podmiotom, którym powierzenie danych osobowych jest konieczne w celu przeprowadzenia kolejnych procesów rekrutacji, w tym w szczególności udostępnienia danych potencjalnym pracodawcom, jak również podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K. oraz podmiotom wspierającym Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A Sp. z o.o. Sp. K.. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrznym podmiotom rekrutującym.” Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A (KRAZ nr 12861) poszukuje pracowników na stanowisko:

Lokalizacja

Robakowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Robakowo
ID: 911207093