2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Warszawa
  6. Prace magazynowe - Śródmieście
Express Car Rental
Dodane Dzisiaj o 13:59

Picking zakupów - kompletacja zamówień (branża spożywcza)

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Express Car Rental jest liderem branży wynajmu samochodów w Polsce oraz twórcą wyjątkowej usługi jaką jest Traficar. Jesteśmy również firmą mocno rozwijającą się na rynku Same Day Delivery.

W związku z rozwojem naszego nowego projektu w Warszawie, poszukujemy Kandydatek i Kandydatów na stanowisko:

Picking zakupów - kompletacja zamówień (branża spożywcza).

Zakupy kompletowane są w sklepach na terenie Warszawy: al. Jerozolimskie 148, ul. Targowa 72, ul. Wołoska 12.

Zakres obowiązków:

  • Kompletowanie zakupów klientów jednej z największych sieci z branży spożywczej

  • Obsługa aplikacji oraz skanera

  • Raportowanie wykonanej pracy

  • Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych - wymóg konieczny

  • Dyspozycyjność na poziomie min. 4 dni tygodniowo - praca zmianowa od poniedziałku do soboty w godzinach 7-18 lub 10-21

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową od 27,70 zł brutto

  • System premiowy

  • Umowę zlecenie lub B2B

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Zniżki na produkty Grupy Express (preferencyjny wynajem samochodów w Express Car Rental oraz Traficar)

  • Pakiet sportowy

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Status ucznia/studenta

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku Pickera proszone są o wysłanie swojego CV, korzystając z formularza kontaktowego poniżej ogłoszenia.

Dowiedź się o nas więcej – www.express.pl

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 909464341